Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  GPEXE - Systém monitorování GPS týmu

  GPS systém pro týmy umožňuje uživateli vizualizovat data a grafické reprezentace všech monitorovaných výkonů online a sdílet tuto cennou informaci mezi všemi autorizovanými uživateli.
  Kód: FIT82954
  Volat pro zjištění ceny
  i h

  ZLEPŠENÍ VÝKONU

  Umístíme tě do nejlepší možné pozice pro sledování objemu a intenzity každého hráče, abys mohl maximalizovat výkon týmu.

  SNIŽOVÁNÍ RIZIKA PORANĚNÍ

  Celý proces analýzy dat děláme co nejjednodušším způsobem pro tebe: od plánování individuálního tréninkového zatížení až po snížení rizika poranění.

  SPRÁVA NÁVRATU DO HRY

  Poskytujeme ti ideální nástroje pro kalibraci pracovní zátěže během rekonvalescence po zranění a pro bezpečný návrat do hry.

  Pomocí těchto dat vyvíjíme inovativní a výrazné metriky pro týmové sporty jak vnitřního, tak vnějšího prostředí, abychom vedli každý profesionální tým k inteligentnímu rozhodovacímu procesu.

  Všechny tradiční parametry jsou k dispozici: rychlostní zóna, zrychlení, srdeční tep. Navíc můžeš využít energetický přístup, který spočívá v výpočtu metabolického výkonu z odhadované energetické náročnosti běhu a naměřené rychlosti, předpokládající, že běh zrychlený/zpomalovaný na rovinatém terénu je biomechanicky ekvivalentní běhu do kopce s konstantní rychlostí.

  Naše Metabolická Energetická Událost (MPE) zohledňuje anaerobní úsilí a poskytuje ti jasnou představu o velkém objemu energetické poptávky. Toto zahrnuje všechny aktivity vyžadující energii z anaerobních zdrojů, jako jsou zrychlení, sprinty a změny směru. MPE jsou mnohem informativnější než samotné zrychlení a poskytují jasný obraz o vyvážení práce a regenerace a také o snížení intenzity.

  Nové vědecké inovace se zaměřují na profilování hráčů a mechanickou analýzu. Vycházíme z Profilu Akcelerace-Rychlosti (ASP) každého jednotlivce, který lze snadno generovat prostřednictvím webové aplikace gpexe pomocí údajů o zápasech a tréninku (ASP in situ). Zde můžeme identifikovat maximální mechanický potenciál sportovce. Odtud můžeme detekovat všechny aktivity blízké ASP. To nám poskytuje komplexnější pohled na skutečné exploze a brzdění, které každý hráč provádí.

  Pomocí zařízení lt a zejména vysoce frekvenčního GPS přijímače je možné sledovat pozici a rychlost hráče. Všechna data jsou uložena a použita pro výpočet užitečných parametrů pro hodnocení objemu a intenzity výkonu.

  Systém gpexe lt je velmi snadno použitelný díky webové aplikaci gpexe založené na cloudu, která umožňuje získat podrobné zprávy a grafy během několika minut po výkonu.

  GPS

  18Hz přijímač

  Zařízení gpexe je prvním zařízením GPS pro analýzu výkonu ve fotbale, které využívá vzorkovací frekvenci 18,18 Hz. Reprezentací rychlosti Dopplerovou frekvencí lze pomocí této frekvence rozpoznat jednotlivé kroky hráče. Výsledná výhoda spočívá ve větší přesnosti a spolehlivosti sledovaných výkonových dat (zejména syntéza hodnot jako je metabolický výkon) ve srovnání s zařízeními pracujícími na nižší frekvenci.

  Watt

  Metabolický výkon

  V systému gpexe je fyzické úsilí sportovců hodnoceno výpočtem metabolického výkonu. Toto zahrnuje rychlost, ale také zrychlení sportovce, což významně přispívá k jeho energetickému výdeji.

  Odkazujeme na kritickou výkonovou hranici pro každého sportovce, analýza výkonu může rozlišovat mezi převážně aerobním cvičením a cvičením charakterizovaným významným anaerobním zásahem.

  Webová aplikace gpexe umožňuje uživateli online zobrazovat data a grafické znázornění všech sledovaných výkonů a sdílet tyto cenné informace mezi všemi autorizovanými uživateli.

  Aplikace je velmi uživatelsky přívětivá, protože umožňuje snadnou analýzu libovolného přizpůsobeného zprávy ihned po nahrání dat.

  Webová aplikace gpexe umožňuje export shrnujících dat nebo hrubých dat do různých souborových formátů, jako jsou CSV, XLS, PDF; nabízí také funkci XML exportu pro značení konkrétních událostí v nástrojích pro analýzu videa. Navíc webová aplikace nabízí rozhraní API REST pro snadnou integraci s třetími stranami.

  JAK TO FUNGUJE:

  1. Zařízení gpexe lt je umístěno v speciálním vestě a umístěno na zádech sportovce. Zařízení detekuje pozici, rychlost, zrychlení a výkon sportovce a ukládá tyto informace do své paměti.

  Zařízení také zaznamenává srdeční tepové hodnoty získané z pásu monitorujícího srdeční tep Polar.

  1. Přenos dat

  Všechna data tvojích hráčů jsou přenášena do cloudu (webová aplikace gpexe) pomocí USB přes aplikaci gpexe Bridge.

  1. Analýza a sdílení

  Pomocí webové aplikace gpexe může uživatel zobrazit a analyzovat všechna zaznamenaná data, zejména shrnutí informací, grafy a statistické zprávy pro konkrétní relace nebo celou sezónu. Software ve formě webové aplikace je přístupný autorizovaným uživatelům prostřednictvím běžného webového prohlížeče na jakémkoli zařízení - PC, tablet nebo smartphone.

  TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  Rozměry: 45x61x14 mm

  Hmotnost: 38 g

  GPS vzorkovací frekvence: 18 Hz

  Akcelerometr: 120 Hz 3D

  Tříosý gyroskop: 120 Hz 3D

  Tříosý magnetometr: 80 Hz 3D

  Způsob nabíjení: USB

  Doba trvání baterie: 7 hodin

  Doba nabíjení: 2 hodiny

  Přenos dat: USB

  Srdeční tepový přijímač: 5 KHz

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *