Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  BCAA 2:1:1 OKAMŽITÝ PRÁŠEK - 500G CITRÓN

  Výrobce: Z-Konzept
  100% BCAA instantní nápoj nabízí esenciální aminokyseliny jako snadno použitelný prášek s osvěžujícím a lahodným chutí.
  Kód: FIT00423
  Dostupnost: 15 je skladem
  135,00 RON
  i h

  BCAA jsou nejdůležitější aminokyseliny pro sportovce.

  100% BCAA instantní nápoj nabízí esenciální aminokyseliny jako snadno použitelný prášek s osvěžujícím a lahodným chutí. BCAA znamená rozvětvené řetězcové aminokyseliny a existují tři BCAA: leucin, isoleucin a valin.

  Aminokyseliny jsou základní stavební kameny bílkovin. Lidé, kteří cvičí, mohou potřebovat větší množství bílkovin a aminokyselin.

  Nejprve jsou BCAA (zkratka pro rozvětvené řetězcové aminokyseliny) pro člověka esenciální, což znamená, že musí být konzumovány v potravě a nemohou být vytvořeny v těle. Na rozdíl od všech ostatních aminokyselin jsou BCAA metabolizovány přímo a ne nepřímo přes játra. To znamená, že jdou přímo do svalových buněk. Kromě toho BCAA představují největší množství aminokyselin v svalové tkáni.

  Pro sportovce jsou dva hlavní aspekty důležité:

  • Z BCAA může metabolismus získat glukózu a to je velmi důležité během intenzivního cvičení nebo při nízkosacharidové dietě, kde může být dostupnost glukózy omezena a pak by se BCAA z tkání svalů používaly k získání více glukózy (glukoneogeneze). Proto může další příjem BCAA chránit svaly a nazývá se to Antikatabolický efekt.
  • BCAA, zejména l-leucin, spouštějí růstové procesy v lidském těle prostřednictvím aktivace důležitého enzymu zvaného mThor. Tento enzym je výchozím bodem pro aktivaci syntézy proteinů. Kromě toho přiměřené množství BCAA stimuluje uvolňování inzulínu, který je nejsilnějším anabolickým hormonem v těle. To znamená, že BCAA užívané přímo po tréninku urychluje proces růstu svalů. To znamená, že BCAA užívané přímo po tréninku urychluje proces budování svalů. Tablety lze snadno dávkovat a spolknout.

  Složení:

  L-leucin (30%), kyselidlo (kyselina citronová, jablečná kyselina), L-isoleucin (15%), L-valin (15%), aroma, citrát draselný, maltodextrin, emulgátor sójový lecitin), zahušťovadlo (karagenan), separační činidlo (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), chlorid pyridoxinu, riboflavin, barvivo (beta karoten)

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *