Hledat
Všechny kategorie
    Menu Close

    O nás

    Hlavní činností společnosti RecoSport je dovoz a distribuce potravních doplňků a výrobků pro sportovce, stejně jako sportovních doplňků a lékařského vybavení. Naše podnikání jsme zahájili v roce 2011 a jsme vaší hlavní podporou, když potřebujete povzbudit svou sportovní výkonnost nebo se jednoduše rozhodnete zapojit se do sportu jako způsob trávení volného času. Nabízíme širokou škálu doplňků, které jsou nezbytné pro tělo při intenzivních a dlouhotrvajících úsilích, stejně jako doplňky potravy nutné pro obnovu po námaze. Kromě toho poskytujeme příslušenství a vybavení pro podporu obnovy po možných zraněních a zákrocích.

    Je třeba zmínit, že RecoSport spolupracuje s nejuznávanějšími jmény ve světě sportu, včetně výrobců jako Multipower, Z-Konzept, Body Attack pro doplňky stravy a RehabMedic, Pino, Sveltus pro sportovní doplňky a lékařské vybavení.

    Jsme zvláště oddáni kvalitě, proto naše potravní doplňky, sportovní produkty a celý rozsah služeb, které nabízíme, odrážejí profesionalitu a naprostou oddanost. Navíc je náš poměr kvalita-cena prokázán jako nejlepší na trhu v Evropě, jak potvrzuje celý náš seznam zákazníků a partnerů. Mezi nimi jsou prestižní fitness centra, sportovní kluby po celé zemi, stejně jako národní a mezinárodní fotbalové týmy.