Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  RAPID CARBO (ČISTÁ DEXTRÓZA) 1000G

  Výrobce: Z-Konzept
  Rapid Carbo je 100% čistá dextróza, často nazývaná glukóza. Vstřebává se velmi rychle a okamžitě se dostává do krve. Důležité je, že sacharidy v krvi se mohou vyskytovat pouze jako glukóza.
  Kód: FIT00414
  Dostupnost: není skladem
  32,00 RON
  i h

  Rapid Carbo je 100% čistá dextróza, často nazývaná glukóza. Vstřebává se velmi rychle a okamžitě se dostává do krve. Důležité je, že sacharidy v krvi se mohou vyskytovat pouze jako glukóza. Takže ostatní sacharidy musí být tělem přeměněny na glukózu. Rapid Carbo je správnou volbou, pokud potřebujete rychle dostupnou energii. Obvykle to bude potřeba:

  před tréninkovou seancí nebo soutěží. Začněte s vysokou úrovní energie.

  pro dlouhodobý stres, kdy klesá hladina cukru v krvi. Rychle dobijte své energetické zásoby, aniž byste zatěžovali svůj trávicí systém. Rapid Carbo má sladkou chuť, ale není tak sladký jako sacharóza (cukr) a lze ho snadno použít, protože je velmi rozpustný. Stačí jej smíchat do jakéhokoli oblíbeného nápoje nebo přidat k dalším doplňkům stravy nebo potravinám.

   

  Složení:

  Rapid Carbo je dextróza monohydrát (100 %).

  Informace pro alergiky: může obsahovat stopy lepku, laktózy, sóji a proteinu vajec.

   

  Doporučená spotřeba: 1 porce = 50 g smíchaných do 300 ml nápoje podle vašeho výběru. Také ideální pro míchání s dalšími doplňky stravy před nebo během cvičení.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *