Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  VEGAN BÍLKOVINA 3 STACK - 500G

  Výrobce: Z-Konzept
  Vegan Protein 3 Stack jsme vyvinuli zejména pro vegany a vegetariány jako alternativu k běžným proteinovým koncentrátům.
  Kód: FIT004101
  Dostupnost: není skladem
  57,00 RON
  i h

  Vegan Protein 3 Stack jsme vyvinuli zejména pro vegany a vegetariány jako alternativu k běžným proteinovým koncentrátům. Díky kombinaci tří různých kvalitních rostlinných zdrojů proteinů jsme dosáhli extrémně vysokého chemického skóre 186, které překonává téměř všechny ostatní proteinové nápoje na trhu. To je pro vegany velmi důležité, protože dodávání esenciálních aminokyselin je náročné vzhledem k tomuto životnímu stylu. Naše kombinace tří zdrojů proteinů umožňuje nejen dobrou toleranci, ale také velmi dobrou chuť.

  Dodávka esenciálních aminokyselin pro vegetariány a zejména vegany je náročnější než pro lidi, kteří jedí maso nebo mléčné výrobky. Z tohoto důvodu jsme vytvořili produkt, který je snadným řešením pro lidi s tímto životním stylem. Kombinace izolátu sójového proteinu, rýžového proteinu a proteinu z hrachu je neobyčejná směs s neobyčejnou biologickou hodnotou. Tato skvělá proteinová matrice dosahuje vyššího chemického skóre než syrovátkový protein, který je dobře znám pro svou kvalitu. Naše kombinace má také tu výhodu, že jednotlivé proteiny mají různou stravitelnost a to zajišťuje konstantní dodávku aminokyselin a vynikající toleranci. Často je chuť a pocit v ústech u rostlinných proteinů problémem, ale s naší kombinací 3 vysoce kvalitních proteinových ingrediencí to již není případ. Vegan Protein 3 Stack má krémovou konzistenci a vynikající chuť s obsahem 80 % proteinu!

  Složení:

  izolát sójového proteinu (74 %), rýžový protein (10 %), protein z hrachu (10 %), maltodextrin, kukuřičný škrob, aroma, sladidla (sukralóza, stéviolglykosidy), separační činidlo (oxid křemičitý). Informace o alergenech: Obsahuje sóju.

  Může obsahovat stopy lepku, laktózy nebo vaječného proteinu.

  Doporučená konzumace: Vypijte 2 koktejly denně, ideálně 1 ráno a 1 odpoledne. Zamíchejte 1 dávku = 30 g do vody.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *