Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  CREAFAST® - KREATIN 120 TABLETY KZ

  Výrobce: Z-Konzept
  Absolutní novinkou je 2-fázový mechanismus účinku.
  Kód: FIT00454
  Dostupnost: není skladem
  114,00 RON
  i h

  Tablety Kreafast jsou snadno polykatelné a jsou potaženy speciální vrstvou, aby je žaludeční kyselina nemohla napadnout. U běžných produktů s kreatinem je část již zničena žaludeční kyselinou a nedokáže proniknout do buněk.

  Absolutní novinkou je 2-fázový mechanismus účinku.

  V fázi 1 se Kreafast skládá z obzvláště rychle dostupného kreatinu, v fázi 2 se uvolňuje časově zpožděně další kreatin, který je uložen v magnesiumové matici. To umožňuje udržovat obsah kreatinu v krvi konzistentně vysoký na správné úrovni. Kreatin je jedním z nejčastěji používaných doplňků stravy, částečně proto, že řada studií prokázala měřitelné zvýšení síly. To je ideální pro ty, kteří potřebují více rychlosti nebo chtějí tvrdě trénovat, aby podpořili růst svalů.

   

  Složení:

  Kreatin monohydrát, hydroxid hořečnatý, potahovací látka: zvětšující síla, talk, šelak, glycerin, železité (III) oxidy; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; uvolňovadlo: stearová kyselina, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.

   

  Doporučení: Užívejte 3 x 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutin.

  Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy. Nedoporučuje se překročit doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah malých dětí.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *