Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  FLEXBEAM - INFRAČERVENÉ REGENERAČNÍ ZAŘÍZENÍ

  Zařízení pro zotavení a zlepšení sportovního výkonu.
  Kód: FIT03822
  2.490,00 RON
  i h

  FlexBeam, zařízení navržené NASA, které funguje na základě infračerveného světla a poskytuje optimální fyziologickou odezvu v následujících situacích:

  ULEVÍ OD BOLESTI - Pociťte úlevu od bolesti a urychlete hojení zlepšením přívodu kyslíku do poškozených tkání, čímž se sníží nepohodlí způsobené nedostatkem kyslíku.

  OPRAVUJE SVALY - Zlepšuje průtok krve, aby odstranil bolesti svalů eliminací nahromadění kyseliny mléčné. Aktivuje aktivitu kmenových buněk pro regeneraci svalové tkáně, což pomáhá rychlejšímu zotavení a hojení.

  DOBÍJÍ ENERGII - Dobijte své buněčné baterie dodáním světla, které mitochondrie potřebují k produkci energie ve formě ATP, zdroje energie vašeho těla.

  LÉPE SE ZOTAVTE - Ať už se zotavujete z úrazu nebo náročného dne, krátkovlnné infračervené světlo může urychlit vaše zotavení, pomáhá vašemu tělu efektivněji se regenerovat a samo se hojit.

  FlexBeam je zařízení pro infračervené zotavení, chytře navržené pro optimální fyziologickou odezvu pro vás, vaše blízké a dokonce i vaše domácí mazlíčky. Červené světlo používané FlexBeamem je neinvazivní, netoxické a vědecky podpořené tisíci odborně hodnocených studií, klinicky prokázaných, že podporují přirozenou schopnost těla se hojit. Na rozdíl od jiných zařízení pro infračervené zotavení na trhu je FlexBeam navržen pro lidské tělo. Jeho jedinečný design umožňuje světlu proniknout hluboko do těžko přístupných oblastí těla, jako jsou kolenní a ramenní klouby, což je s plochými světelnými panely nemožné.

  Jak FlexBeam funguje?

  S technologií vyvinutou NASA je FlexBeam prvním zařízením pro infračervenou terapii, které poskytuje lokalizované světlo tam, kde ho potřebujete. Specialisté z Research Health věnovali hodiny výzkumu, vývoji a testování FlexBeamu a vytvořili nejlepší přenosné červené světlo na trhu!

  Jedinečný design umožňuje červenému světlu cílit na určité oblasti těla, jako jsou kolena, záda nebo ramena atd. Tyto oblasti jsou těžko dosažitelné s jinými konvenčními nástroji pro infračervenou terapii. To znamená, že získáte výhody používání infračerveného světla přímo ve svalech a kloubech, které potřebujete. Skvělé věci tím nekončí.

  Zde je dalších 6 důvodů, proč je FlexBeam tím správným produktem pro vás:

  1. Snadno nastavitelné pásky na suchý zip - Pásky na suchý zip vám umožňují upravit zařízení a aplikovat červené světlo kamkoli na těle. Pásky jsou tak praktické, že můžete vařit, číst nebo sledovat své oblíbené seriály, zatímco používáte FlexBeam.
  2. 3 úrovně intenzity - Většina produktů s červeným světlem má pouze jednu úroveň intenzity. FlexBeam nabízí tři přednastavené úrovně, které vám umožní užívat si různé intenzity a maximalizovat zdravotní přínosy, které zažijete.
  3. Super výkonná baterie - Tento produkt je vybaven baterií, která vydrží 5 sezení na jedno nabití.
  4. Ultra lehké přepravní pouzdro - Vezměte si svůj FlexBeam kamkoli s sebou díky lehkému a odolnému přepravnímu pouzdru.
  5. Dvouletá záruka - Jakýkoli malý problém se zařízením opravíme v rámci dvouleté záruky.

  SPECIFIKACE:

  • Rozměry: 35 cm x 13,5 cm x 4,5 cm;
  • Hmotnost: 775 g / 1,65 lbs;
  • Dostupné barvy: uhlově šedá;
  • Vlnová délka: 635 nm + 810-850 nm;
  • Materiály: plast ABS-PC a silikon;
  • Záruka: 2 roky.
  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *