Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  MEGA AMINO LIQUID TŘEŠEŇ 500ML Z-KONZEPT

  Výrobce: Z-Konzept
  Mega Amino Liquid je hydrolyzovaný proteinový koncentrát navržený tak, aby poskytoval 8 000 mg proteinových peptidů a aminokyselin na dávku s rychlým vstřebáváním.
  Kód: FIT00463
  Dostupnost: 71 je skladem
  112,00 RON
  i h

  Mega Amino Liquid je hydrolyzovaný proteinový koncentrát navržený tak, aby poskytoval 8 000 mg proteinových peptidů a aminokyselin na dávku s rychlým vstřebáváním. Mega Amino Liquid je mnohem snadněji stravitelný a mnohem rychleji se vstřebává než standardní proteinové doplňky. Toto je dokonalá volba, kdykoliv potřebujete rychlé a snadné zvýšení aminokyselin.

  Navíc jsme přidali 200% denní potřeby vitaminu B6 na dávku, který přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.

  Podání:

  15 ml čistě nebo ředěné ve vodě 1 až 3 krát denně. Nedoporučuje se překročit doporučenou denní dávku.

  Složení:

  Hydrolyzát kolagenu (42 % původ hovězího masa), fruktóza, hydrolyzát syrovátkového proteinu (3 %), L-ornitin hydrochlorid, L-arginin hydrochlorid, L-arginin, vitamín B6 a neaktivní složky: voda, kyselidlo: kyselina citronová; aroma; konzervant: sorban draselný; sladidla: cyklamát sodný, Acesulfam K, sacharin; emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin (E471) a barviva: Ponceau 4R (E124) a Azorubin (E122).

  Produkt obsahuje potenciálně alergenní látky: mléko.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *