Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  Proteinové sušenky - Bílá čokoláda a Lískový ořech 75g Body Attack

  Výrobce: Body Attack
  Proteinové sušenky Body Attack jsou lahodné měkké sušenky s 40g mléčného proteinu, bohaté na BCAA a s méně než 4g čistých sacharidů na porci.
  Kód: FIT00384
  Dostupnost: 5 je skladem
  21,00 RON
  i h

  Proteinové sušenky Body Attack jsou lahodné měkké sušenky s 40 g mléčného proteinu, bohaté na BCAA a s méně než 4 g čistých sacharidů na porci.

  Jeden sušenka (75 g) poskytuje tvému tělu neuvěřitelné množství proteinu, téměř dvojnásobek oproti proteinovému nápoji. Kromě toho sušenka obsahuje více než 5 g BCAA, což jsou velmi oblíbené aminokyseliny mezi silovými a vytrvalostními sportovci.

  Další speciální vlastností sušenky jsou její zdroje proteinu, jako jsou mléčné proteiny a enzymaticky hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu. Mezi proteiny patří k těm s nejvyšší biologickou hodnotou. Tato kombinace kvalitních proteinů umožňuje příjem cenných BCAA ve tvé každodenní stravě.

  Výhody produktu:

  40 g proteinu na sušenku

  Poskytuje tělu prospěšné mléčné proteiny

  Obsahuje izolát syrovátkového proteinu (Optipep)

  Pouze zhruba 1 g cukru

  Více než 5 g BCAA

  Obsahuje kvalitní ovesné vločky

  Vynikající chuť V závislosti na variantě obsahuje sušenka BODY ATTACK Protein pouze mezi 1 g a 1,8 g cukru. Kromě toho obsahuje proteinová sušenka pouze 0,98 g cukru z mléka (laktóza).

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *