Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  Taurin 3000 - 90 kapslí

  Výrobce: Body Attack
  Každá kapsle BODY ATTACK Taurine 3000 obsahuje přírodní sulfonovou aminokyselinu zvanou taurin, která se podílí na regulaci rovnováhy tekutin a toku vápníku v buňkách.
  Kód: FIT00364
  Dostupnost: 5 je skladem
  67,00 RON
  i h

  Každá kapsle BODY ATTACK Taurine 3000 obsahuje přírodní sulfonovou aminokyselinu zvanou taurin, která se podílí na regulaci rovnováhy tekutin a toku vápníku v buňkách. To je důležité pro to, aby byly tělo a svalové buňky naplněny vodou. Voda je považována za rozpouštědlo a nosič živin, poskytující buňkám energii a kyslík.

   

  Zvýšení toku taurinu v svalových buňkách může být pozorováno u zdravých jedinců, kteří provádějí vytrvalostní trénink déle než 90 minut. Proto může být doplňování BODY ATTACK Taurine 3000 během období zvýšené fyzické námahy velmi užitečné.

   

  Taurin se také především získává z potravy, která obsahuje ryby, maso a mléko. BODY ATTACK Taurine 3000 může být užitečným doplňkem pro všechny, kteří jsou vegetariáni nebo kteří dodržují dietu s nízkým obsahem masa nebo s nízkým počtem kalorií a tedy přijímají omezené množství taurinu.

   

  Dávkování: V tréninkových dnech užívejte 1 kapsli ráno, před a po intenzivním cvičení s dostatečným množstvím vody (200 ml). V netréningové dny užijte 3 kapsle během dne, mezi jídly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

   

  Složení: taurin (85,6 %), želatina (kapsle (hovězí)), separační činidlo (stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *