Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  Theragun PRO PLUS 6th Generation - Vibrační masážní přístroj

  Nejvyšší víceúčelové masážní zařízení, včetně šesti vědecky podložených terapií – registrováno FDA
  Kód: FIT9382
  2.980,00 RON
  i h

  Theragun PRO Plus kombinuje šest vědecky podložených terapií – perkusní terapii, terapii s blízkým infračerveným LED světlem, vibrační terapii, tepelnou terapii, studenou terapii (prodává se samostatně) a dechová cvičení – pro neomezené možnosti léčby. Používejte každou terapii samostatně nebo je kombinujte. Theragun PRO Plus je vybaven krok za krokem postupy a vestavěným biometrickým senzorem pro personalizované informace, což činí vaši léčbu neuvěřitelně snadno použitelnou. Navržen podle přísných standardů kvality a bezpečnosti, Theragun PRO Plus je registrován jako lékařský přístroj FDA.

  VÝHODY:

  ● Ulevuje od bolesti

  ● Obnova

  ● Léčba kloubů

  ● Zlepšuje mobilitu

  ● Zlepšuje výkon

  VLASTNOSTI:

  Svaly. Klouby. Mysl. Komplexní léčba pro téměř jakýkoli bod bolesti. Theragun PRO Plus překonává tradiční terapie tím, že integruje šest vědecky podložených inovací pro léčbu mysli a těla, svalů a kloubů: hlubokou svalovou perkusní terapii, terapii s blízkým infračerveným LED světlem, vibrační terapii, tepelnou terapii, studenou terapii (prodává se samostatně) a dechová cvičení.

  Vědecky podložená obnova, které můžete důvěřovat: Terapie Theragun PRO Plus poskytují optimální vědecky podloženou dávku perkusní, blízké infračervené LED, tepelné, studené a vibrační terapie – testováno a ověřeno podle přísných standardů bezpečnosti a kvality.

  Silná 16 mm perkusní masážní terapie: Theragun PRO Plus nabízí hloubku léčby 16 mm, což poskytuje silný a osvěžující zážitek zaměřený na hluboké svalové bolesti pro rychlejší obnovu a dlouhodobou úlevu od bolesti. Perfektní pro ty, kteří preferují intenzivnější masáž nebo chtějí maximalizovat svůj sportovní výkon.

  5 perkusních terapeutických nástavců pro ošetření různých částí vašeho těla:

  • Standardní koule – Celotělová masáž pro snížení napětí.
  • Tlumič – Snižuje nepohodlí v citlivých nebo jemných oblastech.
  • Palec – Dolní část zad a spouštěcí body pro úlevu od bolestivých uzlin.
  • Mikro-bod – Zvyšuje cirkulaci a stimuluje obnovu.
  • Klín – Lopatky, IT pásy, škrábání a proplachování.

  Nástavec pro vibrační terapii: Uklidněte bolesti kloubů a ošetřujte citlivé oblasti pomocí vibračního zařízení. Vyberte si ze tří rychlostí, abyste přizpůsobili intenzitu své léčby.

  Nástavec pro tepelnou terapii: Uvolněte ztuhlé svaly a urychlete obnovu pomocí tepelného terapeutického nástavce. Theragun PRO Plus nabízí tři úrovně teploty: 45, 50, 55 stupňů Celsia / 113, 122, 131 stupňů Fahrenheita.

  Integrovaná blízká infračervená LED světelná terapie: Theragun PRO Plus zahrnuje terapii s blízkým infračerveným LED světlem, kterou lze kombinovat s jinými terapiemi pro maximalizaci vašich léčeb.

  Nástavec pro studenou terapii (prodává se samostatně): Zakupte si nástavec pro studenou terapii Theragun PRO Plus – prodává se samostatně – který snižuje zánět, bolest a otoky. Studený nástavec se synchronizuje s vaším zařízením a nabízí tři úrovně teploty: 5, 10, 15 stupňů Celsia / 41, 50, 59 stupňů Fahrenheita.

  Maximalizujte svou léčbu vedeným dýcháním: Vědecky prokázáno, že dýchání pomáhá tělu relaxovat, zlepšuje obnovu a spánek. Theragun PRO Plus nabízí vedené dýchání s haptickými vibračními nápovědami, které fungují v tandemu se zvukovou terapií TheraMind a relaxačními vizualizacemi v aplikaci Therabody, aby poskytly pohlcující zážitek z dýchání.

  Patentovaná ergonomická rukojeť: Dosáhněte maximálního masážního tlaku, pákového efektu a dosahu po celém těle s patentovanou ergonomickou trojúhelníkovou rukojetí Theragun PRO Plus.

  Pohlcující, personalizovaný zážitek s integrací aplikace Therabody: Stáhněte si aplikaci Therabody a prozkoumejte naši knihovnu zahřívacích a regeneračních rutin.

  Bezplatná zvuková terapie TheraMind: Získejte personalizovanou relaxaci s rutinou Heartbeat v aplikaci Therabody. Tato vědecky podložená rutina vám může pomoci relaxovat tím, že mírně sníží tepovou frekvenci s haptickými srdečními vibracemi.

  150 minutová výdrž baterie s USB-C nabíjením: To se může lišit v závislosti na použití jiných nástavců:

  • Zahřívání + Perkuse + LED terapie = 60 min
  • Pouze studená terapie = 130 min (maximální teplota), 270 min (minimální teplota)
  • Pouze vibrační terapie = 130 min

  Registrováno FDA

  Vhodné pro FSA/HSA

  BALENÍ OBSAHUJE:

  ● Zařízení Theragun PRO Plus;

  ● Integrovaná LED světelná terapie;

  ● Integrovaný biometrický senzor;

  ● 5 masážních nástavců: Standardní koule, Tlumič, Palec, Klín, Mikro-bod;

  ● Nástavec pro tepelnou terapii;

  ● Nástavec pro vibrační terapii;

  ● QuietForce řešení;

  ● USB-C nabíjecí kabel;

  ● Přenosná taška.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *