Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  Systém kryoterapie pro obnovu ICEBEIN - Studený vzduch - L/XXL

  Výrobce: Recosport
  Je to jedinečný all-in-one systém kryoterapie obnovy, který vám pomáhá dosáhnout nových standardů výkonu, zkracuje dobu regenerace a umožňuje vyšší kvalitu tréninkových a závodních sezení.
  Kód: FIT01083
  7.000,00 RON
  i h

  Systém obnovy kryoterapie Icebein - Chladný vzduch

  Rychleji, dále, lépe a silněji - Důvod, proč jsme vyvinuli systém obnovy Icebein! Je to jedinečný all-in-one systém kryoterapie obnovy, který vám pomáhá dosáhnout nových standardů výkonu, zkracuje dobu regenerace a umožňuje vyšší kvalitu tréninkových a závodních sezení.

  Stejně důležité jako dobře naplánované tréninkové seance jsou regenerační seance!

  Systém obnovy Icebein

  Skládá se z chladící jednotky, známé jako chiller, a páru kalhot, Icebein Legs I. Chiller a kalhoty jsou jednoduše propojeny a chlazená voda může nepřetržitě cirkulovat. Tímto způsobem systém obnovy Icebein chladí všechny svaly, šlachy a vazy nohou a hýždí holisticky a rovnoměrně. Je to moderní, hygienická a ekologická alternativa k ledovému koupání.

  Icebein Chiller I

  Icebein Chiller I chladí vodu z pokojové teploty na 5°Celsia. A to jen za 10 minut! Požadovaná teplota vody může být individuálně nastavena na displeji. Stisknutím tlačítka je chlazená voda neustále pumpována skrz "Ledové nohy", což zajišťuje stálé chlazení dolních končetin.

  Icebein Legs I

  Icebein Legs I se skládá ze dvou jedinečných komponent. Icebein Softshell Kalhoty I a Icebein Cooling Pads II.

  Icebein Softshell Kalhoty

  Icebein Softshell Kalhoty jsou vyrobeny z kvalitního softshell materiálu a podšité vlnou uvnitř. Díky 6 různým velikostem a suchým zipům na bocích lze kalhoty přizpůsobit každému tvaru nohy.

  Icebein Cooling Pads II

  Icebein Cooling Pads II jsou vyrobeny z pokožce příjemného polyuretanového plastu. Hladký střih a tloušťka materiálu zajišťují stálé a rovnoměrné chlazení svalů nohou a hýždí.

   

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *