Hledat
Všechny kategorie
  Menu Close

  Togu Jumper Balón 52cm

  Jumper® je multifunkční tréninkové zařízení - vyrobeno v Německu -: míč naplněný vzduchem, podobný trampolíně, vyrobený z odolného materiálu, montovaný na sklolaminátovém podkladu.
  Kód: FIT04766
  Dostupnost: 6 je skladem
  1.460,00 RON
  i h

  Jumper® je multifunkční tréninkové zařízení - vyrobeno v Německu -: míč naplněný vzduchem, podobný trampolíně, vyrobený z odolného materiálu, montovaný na sklolaminátovém podkladu.

  Materiál je bez zápachu, podporuje váhu až do 200 kg a neobsahuje latex. Množství nafukování lze upravit pomocí ventilu. Povrch je protiskluzový, stejně jako základní deska. Základní deska je dovnitř zakřivená a poskytuje fantastický trampolínový efekt, umožňující skládání bez dodatečného podpůrného zařízení.

  Díky své všestrannosti lze trénovat prakticky všechny svalové skupiny, zejména hluboké svaly důležité pro celkovou kondici. Zároveň se zlepšuje rovnováha, koordinace a senzorické dovednosti nepřímo. Trampolínový efekt přináší do tréninku také hodně zábavy.

  Actisan nabízí hygienické a efektivní řešení pro skupinové tréninky: Inovativní materiál Actisan, založený na iontech, je velmi účinný proti bakteriím a dalším mikroorganismům. Je bezpečný pro lidi a samo se dezinfikuje, což je efektivnější než běžná dezinfekce. Materiál si udržuje účinnost více než pět let.

  V závislosti na cíli cvičení lze Jumper použít ve svislé, skákající, sedící nebo ležící poloze. Naplnění vzduchem zajišťuje nestabilní a dynamický povrch. Na Jumperech můžete skákat, balancovat na nohou a dělat dřepy. V sedící poloze můžete trénovat svaly břišní a v ležící poloze můžete trénovat svaly zad. Kromě toho jsou boční skoky bez problémů možné, protože Jumper je navržen tak, aby neklouzal.

  Technické údaje:

  Rozměry: 52 x maximálně 24 cm

  Hmotnost: 6 030 g

  Nosnost: přibližně 200 kg

  Materiál: Ruton

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *